HakkımızdaWesTech Proses Ekipmanı alarak gelecekteki projelerinize değer katın. Müşterileriniz bu seçiminiz dolayısıyla ileriki yıllarda da size teşekkür etsinler.

WesTech ekipmanı, sizin arıtma prosesinizin her bir adımına nasıl değer katacağını bilen deneyimli mühendis ekiplerimiz tarafından tasarlanarak desteklenmektedir. Ekipmanın devreye alınmasından itibaren güvenilir işletim yılları boyunca WesTech her zorlu görevle yüzleşme konusunda da size yardım edecektir. WesTech'in açıklık ve hızlı cevap verebilirliği sizin beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır..WesTech ile yaşayacağınız deneyimler:

• Kapsamlı müşteri hizmeti
• Yüksek kaliteli proses ekipmanı
• Eşsiz hızlı cevap verme yeteneği
• Kanıtlanmış arıtma uzmanlığıKentsel İçme Suyu

WesTech kapsamlı bir dizi proses ekipmanıyla piyasada lider su arıtma çözümleri sunmaktadır. Gerek yeraltı suları ve gerekse de yüzey sularının tasarımında WesTech ile kendinize ait çözümler bulacaksınız.Kentsel Atıksu

WesTech, güvenilir atıksu proses ekipmanı ve hizmetleri konusunda sarsılmaz bir ün kazanmıştır. WesTech, yeni inşa edilmiş tesislerdeki başarıyı ve mevcut yapılardaki performans artırımını sağlamak amacıyla kapsamlı bir dizi arıtma ekipmanı sağlamaktadır.

 
         
ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Proje Dizayn
Village Pump
Westech
Mobil Su Arıtım Ünitesi
SİSTEMLERİMİZ

Filtrasyon Sistemleri
Aktif Karbon Filtrasyon Sistemleri
Ultrafiltrasyon Sistemleri
Yumuşatma Sistemleri
Ters Ozmoz Sistemleri
Atık Su Geri Kazanım Sistemleri
Atık Su Arıtma Sistemleri
TALEP FORMLARI

Mobil Arıtım Demo Talep Formu
İçme Suyu Teklif Talep Formu
Proses Suyu Teklif Talep Formu
Atık Su Arıtma Teklif Talep Formu
BİLGİ BANKASI

E-Katalog
Bir Damla Su I
Bir Damla Su II
Bir Damla Su III
Bir Damla Su IV
Duyurular
K.V.K.K