HAKKIMIZDA

Hazar AŞ, 1986 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Firmanın bir parçası olduğu Hazar Grup, sadece Türkiye'de değil; Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan ve Gürcistan gibi birçok ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir kuruluştur.

Hazar Grubun başlıca çalışma alanları Hazar Arıtım ile su arıtma sistemleri, Sanmar Enerji, Netcom Elektronik ve Telekomünikasyon firmaları ile güç elektroniği, telekomünikasyon, inşaat, endüstriyel makine ve ekipman sektörleridir.

Hazar Arıtım, İstanbul Taksim'de yönetim ofisi, Tuzla Organize Deri Sanayi Bölgesinde 6000 m² proje ofisi, laboratuvarı, üretim alanları ve deposu ile Perpa’da toptan satış ofisi ve cep deposu ile İstanbul’da her iki yakada üç lokasyonda müşterilerine ve çözüm ortaklarına hizmet vermektedir. Ayrıca firmamızın Tuzla Deri ve Endüstri Serbest Bölgesinde şube ve deposu bulunmaktadır.

Hazar Arıtım, proje dizayn ve mühendislik hizmetlerini deneyimli satış ve mühendis kadrosu ile müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca Türkiye genelindeki 150’den fazla müşteri ve bayii ağıyla su arıtma alanındaki en büyük ekipman tedarikçilerinden biridir, birçok uluslararası markanın Türkiye temsilcisidir.

Hazar Arıtım, teknik servis, su numunelerinin ücretsiz analiz edildiği tam teçhizatlı laboratuvarı ve mühendislik danışmanlık hizmetleri ile müşterilerine katma değer sağlamaktadır. 

Firma, tüm operasyonlarını ISO 9001:2000 Standartları dahilinde yürütmektedir. Ayrıca çevre teknolojileri ve su arıtma konularında yurtiçi ve yurtdışı seminerler, fuarlar ve organizasyonlara katılım sağlayarak, konu ile ilgili son yenilikleri yakından takip etmektedir. 

Hazar Arıtım, bir sosyal sorumluluk projesi olarak, toplumun su ve suyun faydaları konusunda daha fazla bilinçlenmesini amaçlamıştır. Bu konuları derinlemesine işleyen “Bir Damla Su” kitaplarına sponsor olmuştur.

Misyonumuz
Su Arıtımında, en etkili ve uygun teknolojileri kullanarak, ekipman & sistem tedariklerimiz ve projelerimizle, ülkemiz ve çevre bölgelerimizin arıtım ihtiyaçlarına en etkin ve ekonomik çözümleri üretmektir.

Amacımız böylece ülkemiz ve dünya su kaynaklarının daha verimli şekilde değerlendirilmesine katkıda bulunmaktır.

 
         
ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Proje Dizayn
Village Pump
Westech
Mobil Su Arıtım Ünitesi
SİSTEMLERİMİZ

Filtrasyon Sistemleri
Aktif Karbon Filtrasyon Sistemleri
Ultrafiltrasyon Sistemleri
Yumuşatma Sistemleri
Ters Ozmoz Sistemleri
Atık Su Geri Kazanım Sistemleri
Atık Su Arıtma Sistemleri
TALEP FORMLARI

Mobil Arıtım Demo Talep Formu
İçme Suyu Teklif Talep Formu
Proses Suyu Teklif Talep Formu
Atık Su Arıtma Teklif Talep Formu
BİLGİ BANKASI

E-Katalog
Bir Damla Su I
Bir Damla Su II
Bir Damla Su III
Bir Damla Su IV
Duyurular
K.V.K.K